CZYTAMY Z MIKOŁAJEM!!!

W poniedziałek 6 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie czytelnicze „Czytamy z Mikołajem”. Udział w nim wzięli uczniowie  klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami. Spotkanie rozpoczęliśmy piękną piosenką „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna”.

Następnie wszyscy z wielkim zaciekawieniem wysłuchali zabawnego wywiadu dziennikarskiego z przedstawicielami różnych państw: Rosji, Anglii, Niemiec i Polski na temat: Jak to jest z Mikołajem? Kto naprawdę roznosi prezenty?

Celem naszego spotkania było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci poprzez głośne czytanie oraz wprowadzenie atmosfery  świąt Bożego Narodzenia.

Dodatkową atrakcją było spotkanie z Mikołajem, który przybył do dzieci z prezentami.

Ten dzień pełen radości i uśmiechu pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Ho! Ho! Ho!