Jesteśmy już uczniami

14 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Uroczystość była inna niż zazwyczaj, odbywała się w obostrzeniach epidemiologicznych. Pierwszaki w obecności Pani Dyrektor Szkoły  złożyły uroczyste Ślubowanie, po którym każdy uczeń był pasowany na ucznia. Uczniowie zobowiązali się być pilnymi w nauce i wzorowymi w zachowaniu. Obiecali także godnie reprezentować dobre imię swojej  szkoły.

Następnie Ksiądz proboszcz  Janusz Widelski poświęcił plecaki i przybory szkolne.

Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców, Rodziców i Księdza Proboszcza.

Gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy samych sukcesów w nauce oraz realizacji obietnic, które złożyli.