Szanowni Rodzice!

W związku z ciągle trwającym zagrożeniem epidemiologicznym informuję, iż szkoła nie będzie w tym roku organizować oficjalnego zakończenia roku szkolnego.

Osoby, które są zainteresowane odebraniem świadectwa będą mogły to uczynić przychodząc do szkoły w określonym czasie.

Harmonogram:

Piątek 26 czerwca 2020r.

kl. I , II i III w godz.od 10.15 - 11.15

klasa VII - w godz. 11.30 - 12.00

klasa VI - w godz. 12.00 - 12.30

klasa V - w godz. 12.30 - 13.00

Uwaga! Klasa 8 będzie miała wspólne zakończenie roku szkolnego w świetlicy szkolnej. Początek o godz. 9.00

Proszę postarać się przychodzić w odstępach 2-3 minutowych zgodnie z numerem z dziennika lekcyjnego, czyli. np. numer 1 o godz. 12.00, numer 2 - o godz.
12.03.... itd...

Odbiór świadectw jest dobrowolny. Osoby, które nie potrzebują świadectw mogą je odebrać we wrześniu. Z kolei osoby, które chcą odebrać świadectwo a nie będą mogły przyjść do szkoły w wyznaczonym terminie mogą uczynić to w dniach 29- 30.06 ( poniedziałek - wtorek) po wcześniejszym umówieniu się z dyrektorem szkoły (telefonicznym)

Świadectwa będą wydawane przez wychowawców. W przypadku klas młodszych w salach lekcyjnych, w przypadku klas starszych w świetlicy szkolnej.

Proszę o zachowanie reżimu sanitarnego. Obowiązkowa jest maseczka, dezynfekcja rąk lub rękawiczki oraz zachowanie dwumetrowych odstępów.

Proszę o zrozumienie sytuacji. Jest to w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich.

Jednocześnie informuję, iż w niedzielę 28.06 o godz. 11.00 w kościele w Osinach odprawiona zostanie msza św., w czasie której uczniowie naszej szkoły będą modlić się w intencji dziękczynnej za miniony rok szkolny oraz o szczęśliwe wakacje. Zapraszam do udziału w niej.

Sławomir Seredyn, dyrektor szkoły.