Wielki sukces Kuby i Natalii

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach we współpracy z redakcją Wspólnoty Puławskiej pt. „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować okładkę Wspólnoty. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac.

Jest nam miło poinformować, że Jakub Szwed z klasy 5 zajął I miejsce. Gratulujemy.

Natalia Kozdrój z klasy pierwszej zajęła 2 miejsce w kategorii klas 1-3 w powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach we współpracy z redakcją Wspólnoty Puławskiej pt. „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii". Gratulujemy.