KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 1-3

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI Z OKAZJI 100-LECIA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

18 maja obchodzimy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie „ Zakładka do książki na 100-lecie urodzin Jana Pawła II". Wykonanie pracy będzie pięknym znakiem uczestnictwa w obchodach tego szczególnego jubileuszu. Zachęcam do przesyłania prac dzieci (podpisanych: imię i nazwisko, klasa) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub do swoich wychowawców. Na wyżej wymieniony adres można kierować również pytania dotyczące konkursu. Na Wasze prace czekamy do  30 maja. Najciekawsze będą nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej szkoły.

(Przekazując prace plastyczną, uczestnik zgadza się na umieszczenie pracy na stronie internetowej szkoły.)

W związku z zaistniałą sytuacją rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po powrocie do szkoły lub w innej formie.

Zapraszamy!!!