Ogromny sukces szachowy!

Wielki sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły. W rozegranych u nas Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach w kategorii dzieci urodzonych w roku 2007 i młodsi tzw. ”Igrzyskach”  ekipa w składzie: Piotr Kopiński, Mikołaj Cieśla, Patryk Wielgo i Julia Wiejak zajęła 1 miejsce, zdobywając tytuł Drużynowych Mistrzów Powiatu w Szachach!

Biorąc pod uwagę fakt, iż walczyliśmy z 7 drużynami sukces trzeba docenić! W pokonanym polu pozostawiliśmy między innymi bardzo silne w poprzednich latach puławskie podstawówki. To z całą pewnością zasługa zajęć szachowych, które w naszej szkole od lat prowadzi pani Zofia Kruza. W nagrodę nasi zawodnicy wezmą udział w prestiżowych Mistrzostwach Województwa, które rozegraną zostaną w Zamościu.

Ostateczna kolejność Mistrzostw:

1. SP Osiny
  2. SP nr 1 w Puławach
  3. SP nr 2 w Puławach
  4. SP nr 11 w Puławach
  5. SP Góra Puławska
  6. SP Skrudki
  7. SP w Końskowoli

Z kolei w starszej kategorii wiekowej (dzieci urodzone w latach 2005/2006) ekipa w składzie: Mateusz Olszak, Adrian Próchniak, Adam Sekuła i Emilia Borucka zajęła 3 miejsce. W tej kategorii rywalizowały 3 drużyny, a tytuł mistrzów powiatu przypadł SP w Końskowoli.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!