Kibicowaliśmy Legii!

Ta sobota na długo pozostanie w naszej pamięci. 20 –osobowa delegacja uczniów klas starszych połączona z identyczną reprezentacją Szkoły Podstawowej  w Żyrzynie uczestniczyła w hitowym meczu polskiej ekstraklasy Legia Warszawa - Lech Poznań. Wypełniony po brzegi stadion, niezwykła oprawa, doping i bardzo dobry mecz – to wszystko sprawiło, że chwile spędzone przy Łazienkowskiej 3 na długo pozostaną z nami.

Wyjazd był zorganizowany w ramach akcji „Kibicuj z klasą”. Uczniowie otrzymali bezpłatne bilety, mogli też wziąć udział w atrakcjach przygotowanych dla najmłodszych. Niestety, kolejki były duże i tylko nielicznym udało się pograć na małych boiskach, przybić „piątkę” Misiem Kazkiem, czy pograć na playstation. Mimo wszystko świetnie się bawiliśmy i byliśmy świadkami  bardzo ciekawego meczu, który wygrała drużyna Legii 2 do 1.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii: