Świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października to od lat niezwykle uroczysty dzień w naszej szkole. Nie inaczej było i w tym roku. Podczas akademii z okazji święta edukacji padło wiele ciepłych słów, podziękowań nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną pracę, poświęcenie, cierpliwość i wyrozumiałość. Był to też czas wręczania dorocznych nagród pana Wójta i Dyrektora Szkoły – nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.

Główną częścią uroczystości było jednak ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I. Wszyscy byli świadkami poważnego egzaminu dojrzałości szkolnej naszych „pierwszaków”, który to egzamin zdali oni śpiewająco i nagrodę zostali oficjalnie włączeni do grona społeczności szkolnej.

Wydarzenie uświetnił wspaniały występ muzyczny Kornelii i Anieli z klasy V VI.

Na zakończenie imprezy wszystkich zaproszono na poczęstunek przygotowany przez rodziców.