Coś się kończy, coś zaczyna...

19 czerwca zakończył się rok szkolny 2018/2019. Ten dzień stanowił czas podsumowań, podziękowań, ale również rozstań. Uczniowie otrzymali świadectwa.  Ci, którzy uzyskali najwyższe wyniki, zdobyli świadectwa z wyróżnieniem oraz ufundowane przez Radę Rodziców nagrody książkowe. Nagrodzono też najlepszych czytelników, wręczono dyplomy za  sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Dzieci podziękowały swoim nauczycielom za ich pracę, cierpliwość i wyrozumiałość. Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VIII, którzy żegnali się ze szkołą podstawową. Nie zabrakło wspomnieniowej prezentacji, łez i wzruszeń. Klasa VII przygotowała dla swoich starszych kolegów niespodziankę, specjalnie ułożoną na tę okazję piosenkę.

Naszym absolwentom życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół i realizowali swoje marzenia. Przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku, pełnego wrażeń, radości i niezapomnianych przeżyć. Aby były one udane, pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa.