Odpowiedzialni za środowisko

Zakończyła się zbiórka plastikowych butelek w ramach XVII edycji Akcji "Drzewko z Butelkę". Jej ideą jest aktywne dbanie o środowisko poprzez zbieranie niepotrzebnych i zaśmiecających otoczenie plastikowych opakowań PET. W bieżącym roku zebraliśmy 40500 butelek. Trafią one, za pośrednictwem zaangażowanych w akcję firm recyklingowych, do powtórnego przerobu. Najwyższy wynik uzyskała klasa VI, a najlepszym zbieraczem został Mikołaj Cieśla z kl. VI.

10 czerwca odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele organizatora Akcji – Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S. A., by dokonać  podsumowania i wręczyć nagrody. Otrzymaliśmy także sadzonki drzewek, które ozdobią teren naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji!