Nagrody dla najlepszych

28 stycznia odbyła się uroczystość "Nasi najlepsi", podczas której podsumowano I semestr roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie, którzy wyróżnili się pod względem nauki i zachowania, otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Ogłoszono wyniki szkolnego konkursu historycznego zorganizowanego dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Laureatami zostali: Karol Pawłowski z kl. VIII, Olga Zdun i Mateusz Olszak z kl. VI. Dyplomy wręczono także uczniom, którzy wyróżnili się sukcesami w sporcie. Tradycyjnie ogłoszono „Ucznia Semestru”. Tytuł ten przyznano Kornelii Wadas z kl. IV.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Na zakończenie odbyła się zabawa choinkowa w nagrodę za pięć miesięcy wytężonej pracy. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, za który bardzo dziękujemy.