Szkoło, wracamy!

3 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość poprzedziła msza święta. Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz goście zebrali się w szkole, gdzie zostali serdecznie powitani przez dyrektora szkoły p. Sławomira Seredyna. Uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Zofii Kruzy przygotowali część artystyczną, w której wspominali wakacyjne chwile. Przypomnieli też uczniom, co ich czeka. Nie zabrakło nawiązania do  rocznicy wybuchu II wojny światowej, m. in. prezentacja multimedialna przybliżyła wydarzenia, które miały miejsce 1 września 1939 roku.  Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami. Przed nami nowe wyzwania, wiele rzeczy do odkrycia.  Życzymy wszystkim uczniom, aby nowy rok szkolny 2018/2019 był owocny i  radosny.