Z wizytą w Zemborzycach Tereszyńskich

W piątek 12 stycznia delegacja naszej szkoły po opieką pana dyrektora Sławomira Seredyna oraz pani Marioli Rzeźnikiewicz udała się do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich na uroczystości 10-lecia nadania tej szkole imienia ks. Jana. Byliśmy jedną z 10 szkół z całego województwa, które wzięły udział w tych zorganizowanych z wielką pompą uroczystościach.  Wśród wielu znakomitych gości byli m.in. pan wicekurator oświaty w Lublinie Tadeusz Golec, lokalne władze, duchowni i dyrektorzy szkół, których łączy wspólny patron – ks. Jan Twardowski.  W ramach uroczystości rozstrzygnięty został konkurs wojewódzki „Nasz patron”. Wśród laureatów tego konkursu znaleźli się dwaj nasi uczniowie z klasy III – Bartosz Wielgo i Jakub Szwed.  Serdecznie im gratulujemy i zapraszamy do objerzenia zdjęć z tych niecodziennych uroczystości!