Festyn Sportowo-Rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka

7 czerwca 2010 r. drugi raz z rzędu braliśmy udział w rywalizacji sportowej na sztucznym boisku przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Uczniowie naszej szkoły pojechali tam pod opieką pani Anny Skawińskiej i pana Pawła Zająca. W tym roku, oprócz gospodarzy, w rywalizacji wzięły udział szkoły z: Kocka, Abramowa i Osin. Reprezentacja naszej szkoły składała się z 20 osób z klas IV, V, VI plus rezerwowe, w sumie 27 osób. Podczas festynu rozegrano konkurencje sportowe. Byliśmy najlepsi w przeciąganiu liny.

W tej konkurencji wygraliśmy ze wszystkimi szkołami oraz osiągnęliśmy najlepszy czas na przeciągniecie innych na swoja stronę. Oprócz w/w konkurencji były: wyścigi rzędów, skoki na skakance przeskoki przez linę, strzały na bramki oraz wiele, wiele innych. Zabawa była przednia. Mimo paru urazów wszyscy uczestnicy wrócili do domu uśmiechnięci oraz obdarowani drobnymi upominkami od gospodarzy festynu. W całym turnieju sportowym zwyciężyła drużyna SP Baranów, drugie miejsce osiągnęła drużyna  SP Kock, trzecie miejsce nasza szkoła SP Osiny a czwarte SP Abramów. Gospodarze podziękowali nam za udział i zaprosili na festyn za rok.

Zdjęcia w galerii: