Festyn Rodzinny "Najlepiej razem"

We wtorek – 1 czerwca 2010 r. odbył się  w naszej szkole Festyn Rodzinny „Najlepiej razem”. Przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Imprezę rozpoczęło zabawne przedstawienie  w wykonaniu koła teatralnego klas młodszych. Następnie uczestnicy festynu z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczyli w takich konkurencjach, jak: przeciąganie liny, skoki w workach, skoki na skakance, tor przeszkód, zjedzenie pączka bez pomocy rąk, układanie puzzli. Wiedzę rodziców o swoich dzieciach i dzieci o swoich rodzicach sprawdzono w konkursie „Potyczki rodzinne”.

Był też kiełbaski z grilla, gofry i pyszne ciasto oraz nagrody: słodycze i inne upominki.

Na zakończenie rozegrano mecz piłki nożnej: uczniowie kontra dorośli i absolwenci.

Wszyscy świetnie się bawili.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji imprezy, a w szczególności - sponsorom.

Są to:

- Urząd Gminy Żyrzyn,

- Materne Polska - Łopatki,

- Sklep spożywczo-przemysłowy w Osinach p. Beaty i Zbigniewa Skruszeńców,

- Sklep spożywczo -przemysłowy w Osinach p. Andrzeja Wiejaka.

Więcej zdjęć w galerii: