Obroniliśmy Mistrzostwo !!!!!!!!!!

Powiatowe  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Drzewce 26.01.2012r

W czwartek 26.01.2012 r. nasi chłopcy z klasy czwartej bronili tytułu mistrzowskiego zdobytego w zeszłym roku w Szkole Podstawowej w Drzewcach. W Drużynowych Powiatowych  Mistrzostwach Szkół Podstawowych w tenisie stołowym w kategorii klas IV – tych wzięło udział 5 drużyn ze szkół podstawowych: Klementowic, Kazimierza Dolnego, Puław, Drzewc i pod opieką Pana Pawła Zająca z naszej szkoły z Osin. Turniej trwał od godziny 10.00 do 13.00.

Kategoria chłopcy młodsi kl.IV i młodsi

I    miejsce SP Osiny – Mateusz Kapusta, Michał Adasik, Szymon Barski.

II miejsce SP Klementowice

III miejsce SP Drzewce

IV miejsce SP Kazimierz Dolny

V miejsce SP 3 Puławy

Do zawodów rejonowych, które odbędą się w lutym 2012r., zakwalifikowały się po dwie pierwsze drużyny w każdej kategorii. Nasi chłopcy z klasy czwartej kolejny raz powalczą o awans do finału wojewódzkiego, miejmy nadzieję, że udanie. Zawody odbędą się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łucce pod Lubartowem. Do finału wojewódzkiego awansują dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia na zawodach rejonowych !!!!!

Zdjęcia z zawodów w galerii: