Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych

Dnia 15 grudnia 2011 r. szachiści z naszej szkoły wyjechali do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych. Wzięło w nich udział 19 drużyn. Rozegrano 7 rund.

Poniżej prezentujemy wyniki igrzysk:

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:

 

Wyniki Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Tomaszów Lubelski 15.12.2011 r.

Miejsce

Nazwa szkoły,

zawodnicy, opiekun

Punkty meczowe

Punkty małe

1

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

14,0

28,0

Bartłomiej Kurzępa

Karol Wolczyk

Daniel Pietraś

Maja Kargol

Opiekun: Elżbieta  Żądło

2

Szkoła Podstawowa nr 27 Lublin

11,0

19,5

Jakub Karaś

Jakub Sprawka

Katarzyna Bochniarz

Agnieszka Samujło

Opiekun: Małgorzata Kulpińska

3

Szkoła Podstawowa nr 6 Zamość

10,0

18,0

Tomasz Gontarz

Krzysztof Gontarz

Michał Tański

Magdalena Kmieć

Opiekun: Grzegorz Pańko

4

Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzec Podlaski

10,0

17,5

Paweł Węgrzyniak

Patrycja Waszczuk

Dominika Węgrzyniak

Iga Węgrzyniak

Opiekun: Bożena Węgrzyniak

5

Szkoła Podstawowa Leśniowice

8,0

15,0

Karol Skubisz

Natalia Oszust

Nina Połajdowicz

Karolina Radecka

Opiekun: Edward Cymborski

6

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów

7,0

16,5

Alan Sykut

Michał Ramusiewicz

Sebastian Kanadys

Julia Adamek

Opiekun: Krzysztof Dec

7

Publiczna Szkoła Podstawowa Janów Lubelski

7,0

15,0

Hubert Dębczak

Kacper Flis

Krystian Dębczak

Marcelina Świta

Opiekun: Andrzej Jakubiec

8

Szkoła Podstawowa Fajsławice

7,0

14,0

Dominika Dunda

Katarzyna Bednarczyk

Aleks Dunda

Marta Borowik

Opiekun: Janusz Pędzisz

9

Szkoła Podstawowa nr 2 Biała Podlaska

7,0

14,0

Marcin Wawszczak

Michał Lipka

Łukasz Lipka

Aleksandra Syliwoniuk

Opiekun: Tomasz Arasymowicz

10

Szkoła Podstawowa nr 1 Radzyń Podlaski

7,0

14,0

-

Łukasz Turlewicz

Maciej Staszczuk

Julia Litwiniec

Opiekun: Zbigniew Litwiniec

11

Szkoła Podstawowa Wilkołazy

7,0

13,0

Paweł Pelc

Piotr Kuchno

Karol Kloc

Wiktoria Sapuła

Opiekun: Stanisław Garbacz

12

Szkoła Podstawowa nr 3 Biłgoraj

7,0

12,0

Hubert Mucha

Konrad Mucha

Adrian Mucha

Sandra Isadżanian

Opiekun: Jarosław Dołomisiewicz

13

Szkoła Podstawowa Gołaszyn

7,0

11,5

Sebastian Rola

Damian Galiński

Kamil Rola

Martyna Michalak

Opiekun: Andrzej Zaremba

14

Szkoła Podstawowa Orchówek

6,0

12,5

Patryk Mielniczuk

Patryk Chomątowski

Łukasz Ignatiuk

Natalia Mykitiuk

Opiekun: Dominik Dejer

15

Szkoła Podstawowa Juliopol

6,0

12,0

Adrian Matyjaszczyk

Bartłomiej Kopiś

Błażej Michaluk

Natalia Gawinek

Opiekun: Jerzy Kwiatek

16

Szkoła Podstawowa Jakubowice Konińskie

6,0

11,0

Aleksander Tabaczewski

Adam Muciek

Kacper Słotwiński

Karolina Grzegorczyk

Opiekun: Krzysztof Kłos

 

 

 

17

Szkoła Podstawowa Osiny

5,0

12,5

Mateusz Kapusta

Daniel Grzęda

Kamil Matysiak

Julia Matraszek

Opiekun: Paweł Zając

18

Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik

5,0

12,0

Dawid Majdan

Rafał Bojczewski

Dawid Skoczylas

Liwia Janicka

Opiekun: Grzegorz Dejko

19

Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm

3,0

12,0

Krzysztof Iwańczuk

Kamil Adamiec

Jakub Dorota

Sylwia Mrozek

Opiekun: Ewa Wierzbicka