Indywidualne Mistrzostwa Rejonowe w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców - Łucka

W czwartek 25.11.2010r.odbyły się Mistrzostwa Rejonu Lubartowskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych klasy V i VI oraz klasy IV –te i młodsi. Wzięło w nich udział 76 uczniów ze szkół podstawowych powiatów: Lubartów, Opole Lubelskie, Ryki i naszego Puławy. Oprócz naszej szkoły nasz powiat reprezentowali uczniowie ze szkół z  Żyrzyna, Klementowic, Kazimierza Dolnego, Markuszowa, Sadurek, Końskowoli i Drzewc. Turniej trwał od godziny 10.00 do 15.00.

 

Po pięciu godzinach zmagań uzyskano następujące wyniki :

 

A.      ROCZNIK  2000 I  MŁODSI  D Z I E W C Z Ę T A

 L.P.

  Nazwisko  i imię

        Szkoła

   Powiat

Nazwisko opiekuna

P-ty

   1.

Bichta  Weronika

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

20,0

   2.

Jakoniuk  Gabriela

Kępa Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

19,0

   3.

Jędrych  Kinga

Stara  Dąbia

Ryki

Rafeld  Marek

18,0

   4.

Adamczyk  Natalia

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

17,0

   5.

Powroźnik  Aleksandra

Niedźwiada

Lubartów

Kitlińska  Monika

16,0

   6.

Wachnik  Paulina

SP  3  Lubartów

Lubartów

Dec  Krzysztof

15,0

7 - 8.

Jaroszek  Karolina

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

13,5

Osuch  Aleksandra

Kamień

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

13,5

9 -12

Komar  Karolina

Grabów  Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

10,5

Pogoda  Justyna

Chodel

Opole  Lubelskie

Janik – Plak  Wiesława

10,5

Plak  Ewelina

Chodel

Opole  Lubelskie

Janik – Plak  Wiesława

10,5

Bartuzi  Dominika

Klementowice

Puławy

Słotwińska  Teresa

10,5

13-16

Łowczak  Karolina

Klementowice

Puławy

Słotwińska  Teresa

  6,5

Niezbecka  Klaudia

Markuszów

Puławy

Grygiel  Jolanta

  6,5

Wójcik  Lidia

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

  6,5

Pydyś  Emilia

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

  6,5

17-20

Łubianka  Martyna

Grabów Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

  2,5

Matraszek  Julia

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

  2,5

Staniak  Karolina

Wielkie

Lubartów

Wręga  Mateusz

  2,5

Pandel  Emilia

Drzewce

Puławy

Kraj  Marcin

  2,5

 

KLASYFIKACJA  SZKÓŁ

 

L.p.

Nazwa   szkoły

Powiat

Nazwisko  opiekuna

P-kty  pom.

Współzawod.

1.

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk   Marek

36,0

16,0

2.

Ownia

Ryki

Kołomański Przem.

33,5

15,0

3.

Chodel

Opole  Lubelskie

Janik-Plat Wiesława

21,0

14,0

4.

Stara  Dąbia

Ryki

Rafeld  Marek

18,0

13,0

5.

Klementowice

Puławy

Słotwińska  Teresa

17,0

12,0

6.

Niedźwiada

Lubartów

Kitlińska   Monika

16,0

11,0

7.

SP  3  Lubartów

Lubartów

Dec  Krzysztof

15,0

10,0

8.

Kamień

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

13,5

  9,0

9-10.

Grabów  Szlachecki

Ryki

Serafin  Gustaw

13,0

7,5

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

13,0

7,5

11.

Markuszów

Puławy

Grygiel  Jolanta

6,5

6,0

12-14

Osiny

Puławy

Zając   Paweł

2,5

1,6

Wielkie

Lubartów

Wręga  Mateusz

2,5

1,6

Drzewce

Puławy

Kraj  Marcin

2,5

1,6

 

ROCZNIK  2000 I  MŁODSI  C H Ł O P C Y

 

 

   1.

Filipek  Jakub

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

 19,0

   2.

Baranowski  Mateusz

SP  3  Lubartów

Lubartów

Dec  Krzysztof

 18,0

   3.

Walaszek Przemyslaw

Bobrowniki

Ryki

Kołodziej  Andrzej

 17,0

   4.

Opieka  Arkadiusz

Grabów Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

 16,0

   5.

Drzewiecki  Łukasz

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

 15,0

   6.

Jaszczuk  Marcin

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

 14,0

7 – 8.

Błaszczyk  Sebastian

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michal

 12,5

Kowalczyk  Bartosz

SP  3  Lubartów

Lubartów

Dec  Krzysztof

 12,5

 9 -12

Walczyk  Mateusz

Karczmiska

Opole  Lubelskie

Walczyk  Marcin

   9,5

Ochnik  Jakub

Gózd

Ryki

Łukasiak  Witold

   9,5

Filipek  Szymon

Oszczywilk

Ryki

Cuch  Emil

   9,5

Michalak  Cezary

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michał

   9,5

13-16

Pieczywek  Antoni

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

   5,5

Wydra  Jakub

SP  2  Puławy

Puławy

Wydra  Kamil

   5,5

Kopiński  Kamil

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

   5,5

Kapusta  Mateusz

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

   5,5

17-19

Mączka  Filip

Żyrzyn

Puławy

Zając  Paweł

   2,0

Woźniak  Kacper

SP  1  Opole  Lub.

Opole  Lubelskie

Kania  Robert

   2,0

Krawczyński  Piotr

Sadurki

Puławy

Wójciak  Sebastian

   2,0

 
KLASYFIKACJA SZKÓŁ

 

L.p.

Nazwa  szkoły

Powiat

Nazwisko  opiekuna

P-kty pom.

Współ

1.

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

34,5

16,0

2.

SP  3  Lubartów

Lubartów

Dec  Krzysztof

30,5

15,0

3.

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michał

22,0

14,0

4.

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

19,0

13,0

5.

Bobrowniki

Ryki

Kołodzxiej  Andrzej

17,0

12,0

6.

Grabów Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

16,0

11,0

7.

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

11,0

10,0

8-10.

Karczmiska

Opole  Lubelskie

Walczyk  Marcin

9,5

8,0

Oszczywilk

Ryki

Cuch  Emil

9,5

8,0

Gózd

Ryki

Łukasik  Witold

9,5

8,0

11.

SP  2  Puławy

Puławy

Wydra  Kamil

5,5

6,0

12-14

SP  1  Opole  Lubelskie

Opole  Lubelskie

Kania  Robert

2,0

1,6

Żyrzyn

Puławy

Zając  Paweł

2,0

1,6

Sadurki

Puławy

Wójciak  Sebastian

2,0

1,6

 

B.      ROCZNIK 1998 – 1999  D Z I E W C Z Ę T A

 

1.

Gajaszek  Alicja

Grabów Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

 18,0

2.

Żmuda  Iga

Kazimierz  Dolny

Puławy

Wydra  Kamil

 17,0

3.

Bryś  Kaja

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

 16,0

4.

Stępień  Gabriela

Wandalin

Opole  Lubelskie

Stępień  Grzegorz

 15,0

5

Kowalczyk  Klaudia

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

 14,0

6

Beczek  Maja

Grabów  Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

 13,0

7 – 8.

Wiejak  Agata

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

 11,5

Tchórz  Magdalena

Niedźwiada

Lubartów

Kitlińska  Monika

 11,5,5

9 -12.

Piskorska  Wiktoria

Firlej

Lubartów

Pawlas  Paweł

   8,5

Pyrka  Milena

Oszczywilk

Ryki

Cuch  Emil

   8,5

Trybuła  Aleksandra

Wielkie

Lubartów

Wręga  Mateusz

   8,5

Jarosz  Agata

Kazimierz  Dolny

Puławy

Wydra  Kamil

   8,5

13-16

Dudek  Weronika

Wola  Skromowska

Lubartów

Denka  Henryka

   4,5

Wronowska  Sylwia

Brzostówka

Lubartów

Pęksa  Aneta

   4,5

Chodoła  Dominika

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

   4,5

Reda  Karolina

Leopoldów

Ryki

Łagowski  Maciej

   4,5

17-18

Wiak  Aleksandra

Kazimierz  Dolny

Puławy

Wydra  Kamil

   1,5

Łowczak  Izabela

Klementowice

Puławy

Słptwińska  Teresa

   1,5

 

KLASYFIKACJA  SZKÓŁ

 

L.p.

Nazwa  szkoły

Powiat

Nazwisko opiekuna

P-kty pom.

Współ.

1.

Grabów  Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

31,0

16,0

2.

Kazimierz  Dolny

Puławy

Wydra   Kamil

27,0

15,0

3.

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

20,5

14,0

4.

Wandalin

Opole  Lubelskie

Stępień  Grzegorz

15,0

13,0

5.

Ownia

Ryki

Kołomański  Przemysław

14,0

12,0

6 – 7.

Niedźwiada

Lubartów

Kitlińska  Monika

11,5

10,5

Osiny

Puławy

Zając  Paweł

11,5

10,5

8 – 10.

Oszczywilk

Ryki

Cuch  Emil

8,5

8,0

Firlej

Lubartów

Pawlas  Paweł

8,5

8,0

Wielkie

Lubartów

Wręga  Mateusz

8,5

8,0

11 – 14

Wola  Skromowska

Lubartów

Denka  Henryka

4,5

2,7

Klementowice

Puławy

Słotwinska  Teresa

4,5

2,7

Brzostówka

Lubartów

Pęksa   Aneta

4,5

2,7

Leopoldów

Ryki

Łagowski  Maciej

4,5

2,7

 

 

 

 

ROCZNIK 1998 – 1999  C H Ł O P C Y

 

   1.

Krasucki  Maciej

Wola  Skromowska

Lubartów

Denka  Henryka

 19,0

   2.

Urban  Bartosz

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

 18,0

   3.

Gąska  Bartłomiej

Stara  Dąbia

Ryki

Rafeld  Marek

 17,0

   4.

Wąsik  Mateusz

Stary  Bazanów

Ryki

Wąsik  Anna

 16,0

   5.

Drzewiecki  Adam

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik  Bogdan

 15,0

   6.

Drózd  Kamil

Grabów  Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

 14,0

7 – 8.

Wachnik  Przemysław

Gózd

Ryki

Łukasiak  Witold

 12,5

Stachyra  Adrian

Firlej

Lubartów

Pawlas  Paweł

 12,5

9 -12

Stachura  Cezary

Łucka

Lubartów

Piszcz  Beata

   9,5

Solis  Cezary

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michał

   9,5

Markiewicz  Mariusz

Żyrzyn

Puławy

Zając  Paweł

   9,5

Harlej  Patryk

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michał

   9,5

13-16

Stępniak  Bartosz

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

   5,5

Białek  Tomasz

Gózd

Ryki

Łukasiak  Witold

   5,5

Wisniewski  Mariusz

Końskowola

Puławy

Kozak  Grzegorz

   5,5

Włoda  Mateusz

Wandalin

Opole  Lubelskie

Stępień  Grzegorz

   5,5

17-19

Szkutnik  Marek

SP 1 Opole Lubelskie

Opole  Lubelskie

Kania  Robert

   2,0

Kułaga  Krystian

Żyrzyn

Puławy

Zając  Paweł

   2,0

Kuzioła  Sebastian

Drzewce

Puławy

Kraj  Marcin

   2,0

 

KLASYFIKACJA  SZKÓŁ

                          

L.p.

Nazwa   szkoły

Powiat

Nazwisko  opiekuna

P-kty  pom.

Współ.

1.

Wólka  Rokicka

Lubartów

Wójcik   Bogdan

    33,0

  16,0

2 – 3.

Granice

Opole  Lubelskie

Kijak  Michał

    19,0

  14,5

Wola  Skromowska

Lubartów

Denka  Henryka

    19,0

  14,5

4.

Gózd

Ryki

Łukasiak  Witold

    18,0

  13,0

5.

Stara  Dąbia

Ryki

Rafeld  Marek

    17,0

  12,0

6.

Stary  Bazanów

Ryki

Wąsik  Anna

    16,0

  11,0

7.

Grabów  Szlachecki

Ryki

Grzyb  Marcin

    14,0

  10,0

8.

Firlej

Lubartów

Pawlas  Paweł

    12,5

    9,0

9 – 10.

Żyrzyn

Puławy

Zająć  Paweł

    11,5

    7,5

Łucka

Lubartów

Piszcz  Beata

      9,5

    7,5

11 – 13.

Kępa  Piotrawińska

Opole  Lubelskie

Jakoniuk  Marek

      5,5

    3,6

Wandalin

Opole  Lubelskie

Stępień  Grzegorz

      5,5

    3,6

Końskowola

Puławy

Kozak  Grzegorz

      5,5

    3,6

14 – 15.

SP 1 Opole Lubelskie

Opole  Lubelskie

Kania  Robert

      2,0

     -

Drzewce

Puławy

Kraj  Marcin

      2,0

     -

 

                                     

 

Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Szkole Podstawowej w Parczewie zakwalifikowało się pięć pierwszych osób w każdej kategorii.. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich !!!!!

Zdjęcia w galerii: