Podziękowania, życzenia i kwiaty…

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie i rodzice złożyli życzenia i podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły. Pan dyrektor w uznaniu zasług wręczył nauczycielom dyplomy i róże. Nagrody dyrektora otrzymali: p. Anna Skawińska, p. Paweł Zając i pracownica administracji -  p. Jolanta Drzazga.

Ten dzień był ważny dla pierwszoklasistów. Razem z klasą II zaprezentowali piękną część artystyczną. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia.

Każdy pierwszak wpisał się do pamiątkowej księgi ślubowań, otrzymał dyplom i szkolną tarczę.  Rodzice i koledzy z kl. II przygotowali upominki.

Wszyscy uczestnicy uroczystości: goście, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i dzieci zostali zaproszeni na poczęstunek.

14 października był szczególny dla całej naszej szkolnej społeczności.

Zdjęcia z uroczystości w galerii: